Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018

wkrótce pełny harmonogram…

Koło biologiczne

Zajęcia koła odbywają się w poniedziałki na 9 godzinie lekcyjnej. Uczniowie poszerzają swoją wiedzę z zakresu biologii i ekologii, przygotowują się do konkursów oraz zdobywają nowe umiejętności. Uczniowie mają możliwość korzystania z profesjonalnych mikroskopów oraz tworzenia własnych preparatów co cieszy się szczególnym zainteresowaniem. W ramach działalności kółka angażujemy się również w działalność proekologiczną. Koło prowadzi Pani Zofia Pocztowska

Koła Sportowe

Dodatkowe zajęcia sportowe dla uczniów, którzy lubią gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna itp), gry niekonwencjonalne, gry i zabawy ruchowe…W każdą środę  …. Dla klas 4 – na 7 godzinie lekcyjnej, dla klas 5 i 6 – na 8 godzinie lekcyjnej. Prowadzący Pan Krzysztof Bednarek

Kółko rozwijające

Głównym celem zajęć jest pomoc dzieciom dzięki „Magicznej mocy bajek”. Pomoc w realizacji indywidualnej drogi rozwoju zarówno w relacjach z rówieśnikami, jak i dorosłymi oraz umiejętność radzenie sobie w sytuacjach trudnych. Zajęcia te mają elastyczny program, otwarty, kreatywny i twórczy co pozwala na umiejętnym doborze treści do indywidualnych potrzeb i możliwości. Kółko odbywa się w każdy czwartek o godz. 8.55 . Prowadząca Pani Katarzyna Wilkosz – Grześkowiak